Douchedeur zijwand glas mat FORRADO 8/210
Maatwerk douchecabine van mat gehard veiligheidsglas
Deze douchecabine met zij-ingang bestaat uit een vaste zijwand en een deur met vast gedeelte en is gemaakt van 6 mm of 8 mm mat gehard veiligheidsglas. De douchecabine is op maat gemaakt voor douchebakken en inloopdouches tot een oppervlakte van 150 x 150 cm en een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm en kan nauwkeurig worden geconfigureerd.
De fittingen zijn gemaakt van hoogwaardig zinkdruk gietwerk Made in Germany. Staven, die onder een hoek van 45° worden geplaatst en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideur opent zich naar buiten tot 90°. Afhankelijk van de afmetingen kan het tussen de 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste gedeelte moet minimaal 15 cm worden voorzien. Langwerpige gaten in het wandgebied zorgen voor flexibiliteit bij de installatie. Op verzoek voorzien wij het glas van een nano-coating, zodat het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisgegevensblad en een tekening van de ruit ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Enkelvoudig veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Doorgangsbreedte: | 700 - 1400 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideur opent naar buiten tot 90° Breedte 500 - 1000 mm |
| Fittingen: | Zinkdruk gietwerk glanzend verchroomd (Standaard) Zinkdruk gietwerk mat verchroomd (Optioneel) Zinkdruk gietwerk Roestvrijstaal-Finish, PVD-gecoat (Optioneel) |
| Deurknop: | passend bij de fittingen |
| Normen: | DIN EN 14428 (Douchecabines) DIN EN 12150 (Enkelvoudig veiligheidsglas) |
| Levert omvat: | 3x ESG-glas 4 Hoekbevestigingen (verstelbaar door langwerpige gaten) 2 Douchturbis 2x 45° Stabilisatiestangen 1 Glazen deurknop binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, waterkeringprofiel |
* De deur is vanwege de constructie korter, zodat deze gemakkelijk kan worden geopend.
Tussen vaste delen en muur bevinden zich, veroorzaakt door de hoekbevestigingen, 3 mm brede kieren, die met siliconen moeten worden afgedicht.
Je hebt gelezen: Douchecabine deur zijwaarts glas gezandstraald FORRADO 8/210