Douchecabine glazen hoekinstap met motief DRAAK 209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas
Deze douchecabine met instap in de hoek bestaat uit twee deuren met vaste delen en is gemaakt van gehard veiligheidsglas van 6 mm of 8 mm naar keuze. De douchecabine is op maat leverbaar voor douchebakken en inloopdouches met een oppervlakte tot 150 x 150 cm en in een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm, en kan tot op de millimeter nauwkeurig worden geconfigureerd.
De beslagdelen zijn van hoogwaardig zinkdrukgietwerk Made in Germany. Stangen die onder een hoek van 45° zijn geplaatst en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de benodigde stabiliteit.
De draaideuren kunnen 90° naar buiten draaien. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen de 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel moet minimaal 15 cm worden voorzien. Langgaten in het wandgedeelte zorgen voor flexibiliteit bij de installatie. Op verzoek voorzien wij het glas van een nanocoating, zodat het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
U ontvangt na uw bestelling een basisinformatieblad en een ruittekening ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Eenzijdig gehard veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Vrije breedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen 90° naar buiten, breedte 500 - 1000 mm |
| Beslag: | Zinkdrukgietwerk glanzend verchroomd (standaard) Zinkdrukgietwerk mat verchroomd (optioneel) Zinkdrukgietwerk roestvrijstalen afwerking, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij het beslag |
| Normen: | DIN EN 14428 (doucheschermen) DIN EN 12150 (eenzijdig gehard veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen), 4 hoekbeugels (verstelbaar door langgaten) 4 douchturbisn 2x 45° stabilisatiestangen 2 glazen deurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm afdichtingen, spatbeschermingsprofiel |
* De deuren zijn vanwege de constructie korter, zodat ze gemakkelijk kunnen worden geopend.
Tussen de vaste delen en de muur bevinden zich, door de hoekbeugels, 3 mm brede spleten die met kit moeten worden afgedicht.
Je hebt gelezen: Douchecabine glazen hoekinstap met motief DRAAK 209