Douchecabine glazen hoekinstap DOT 8/209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas
Deze hoekinstap douchecabine bestaat uit twee deuren met vaste delen en is gemaakt van 6 mm of 8 mm dik gehard veiligheidsglas. De douchecabine is op maat gemaakt voor douchebakken en inloopdouches met een oppervlakte tot 150 x 150 cm en een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm, en kan tot op de millimeter nauwkeurig worden geconfigureerd.
De beslagen zijn gemaakt van hoogwaardig zinkdruk gietwerk, Made in Germany. Stangen die onder een hoek van 45° zijn geplaatst en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideuren kunnen naar buiten toe 90° worden geopend. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel moet minimaal 15 cm worden voorzien. Langwerpige gaten in het wandgedeelte zorgen voor flexibiliteit bij de montage. Op verzoek voorzien wij het glas van een nanobescherming, waardoor het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisgegevensblad en een tekening van het glas ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Enkelvoudig veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Doorgangsbreedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen naar buiten met 90° Breedte 500 - 1000 mm |
| Beslagen: | Glanzend verchroomd zinkdruk gietwerk (Standaard) Mat verchroomd zinkdruk gietwerk (optioneel) Zinkdruk gietwerk in roestvrijstalen afwerking, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij de beslagen |
| Normen: | DIN EN 14428 (Douche-afscheidingen) DIN EN 12150 (Enkelvoudig veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen) 4 hoekbeugels (verstelbaar via langwerpige gaten) 4 douchecabine scharnieren 2x 45° stabilisatiestangen 2 glasdeurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, waterbarrièreprofiel |
* De deuren zijn vanwege de constructie korter, zodat ze gemakkelijk kunnen worden geopend.
Tussen de vaste delen en de muur bevinden zich, vanwege de hoekbeugels, 3 mm brede kieren die met behulp van siliconen moeten worden afgedicht.
Je hebt gelezen: Douchedeur glazen hoekinstap DOT 8/209