Douchecabine glazen hoekinstap ARRAY 5/209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas
Deze hoekinstap douchecabine bestaat uit twee deuren met vaste delen en is vervaardigd uit 6 mm of 8 mm dik gehard veiligheidsglas. De douchecabine is op maat gemaakt voor douchebakken en gelijkvloerse douches tot een oppervlakte van 150 x 150 cm en in een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm leverbaar en precies op de millimeter te configureren.
De beslagdelen zijn gemaakt van hoogwaardig zink-drukgietwerk Made in Germany. Stangen die onder een hoek van 45° zijn geplaatst en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideuren kunnen tot 90° naar buiten worden geopend. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen de 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel moet minimaal 15 cm worden voorzien. Langgaten in het wandgebied zorgen voor flexibiliteit bij de montage. Op verzoek voorzien wij het glas van een nano-coating, waardoor het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisgegevensblad en een glastekening ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Enkelvoudig veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Vrije breedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen tot 90° naar buiten Breedte 500 - 1000 mm |
| Beslagdelen: | Zink-drukgietwerk glanzend verchroomd (Standaard) Zink-drukgietwerk mat verchroomd (optioneel) Zink-drukgietwerk roestvrijstalen afwerking, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij de beslagdelen |
| Normen: | DIN EN 14428 (Douchewanden) DIN EN 12150 (Enkelvoudig veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen), 4 hoekbeugels (verstelbaar door langgaten) 4 douchekamerhengsels 2x 45° stabilisatiestangen 2 glazen deurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, waterschermprofiel |
* Deuren zijn vanwege de constructie korter, zodat ze gemakkelijk kunnen worden geopend.
Tussen de vaste delen en de muur bevinden zich, door de hoeksteunen, 3 mm brede kieren die moeten worden afgedicht met siliconen.
Je hebt gelezen: Douchecabine Glas Hoekinstap ARRAY 5/209