Douchecabine glas met decor hoekinstap FORRADO 5/209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas
Deze douchecabine met instap in de hoek bestaat uit twee deuren met vaste delen en is vervaardigd uit gehard veiligheidsglas van 6 mm of 8 mm dik. De douchecabine is op maat gemaakt voor douchewanden en inloopdouches met een oppervlakte tot 150 x 150 cm en leverbaar in een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm, exact op maat te configureren.
De beslagen zijn gemaakt van hoogwaardig zink-druk gietwerk, Made in Germany. Stangen die onder een hoek van 45° zijn gemonteerd en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideuren kunnen naar buiten toe 90° worden geopend. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel moet minimaal 15 cm beschikbaar zijn. Langwerpige gaten in het wandgedeelte zorgen voor flexibiliteit bij de montage. Op verzoek voorzien wij het glas van een nano-coating, zodat het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisblad met gegevens en een tekening van de ruiten ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Gehard veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Doorgangsbreedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Installatiesituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen naar buiten met 90° Breedte 500 - 1000 mm |
| Beslagen: | Zink-druk gietwerk, glanzend verchroomd (standaard) Zink-druk gietwerk, mat verchroomd (optioneel) Zink-druk gietwerk, RVS-finish, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij de beslagen |
| Normen: | DIN EN 14428 (douchecabines) DIN EN 12150 (gehard veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen), 4 hoekbeugels (verstelbaar door langwerpige gaten) 4 douchturbeslag 2x 45° stabilisatiestangen 2 glazen deurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, spatbeschermingsprofiel |
* Deuren zijn vanwege de constructie korter zodat ze probleemloos kunnen worden geopend.
Tussen vaste delen en de muur bevinden zich, veroorzaakt door de hoekbeugels, 3 mm brede spleten die met siliconen moeten worden afgedicht.
Je hebt gelezen: Douchecabine glas met decor hoekinstap FORRADO 5/209