Douchecabine glas hoekinstap WATER 2/209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas (ESG)
Deze douchecabine met hoekinstap bestaat uit twee deuren met vaste delen en is vervaardigd van 6 mm of 8 mm dik gehard veiligheidsglas (ESG). De douchecabine is op maat leverbaar voor douchewanden en inloopdouches tot een oppervlakte van 150 x 150 cm en in een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm, en kan tot op de millimeter nauwkeurig worden geconfigureerd.
De beslagdelen zijn gemaakt van hoogwaardig Zink-Druck-Guss, Made in Germany. Stangen, die onder een hoek van 45° zijn geplaatst en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideuren kunnen 90° naar buiten openen. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel is minstens 15 cm nodig. Langwerpige gaten in het muurgebied zorgen voor flexibiliteit bij de installatie. Op verzoek voorzien we het glas van een nano-coating, zodat het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisgegevensblad en een tekening van het glas ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Enkelvoudig veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Vrije breedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen 90° naar buiten, breedte 500 - 1000 mm |
| Beslag: | Zink-Druck-Guss glanzend verchroomd (Standaard) Zink-Druck-Guss mat verchroomd (optioneel) Zink-Druck-Guss met roestvrijstalen finish, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij het beslag |
| Normen: | DIN EN 14428 (Doucheafscheidingen) DIN EN 12150 (Enkelvoudig veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen), 4 hoekbeugels (verstelbaar door langwerpige gaten) 4 doucheklembanden 2x 45° Stabilisatiestangen 2 glazen deurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, spatbeschermingsprofiel |
* De deuren zijn constructietechnisch korter om gemakkelijk te kunnen openen.
Tussen de vaste delen en de muur bevinden zich, als gevolg van de hoekbeugels, 3 mm brede spleten die met siliconen moeten worden afgedicht.
Je hebt gelezen: Douchecabine glazen hoekinstap WASSER 2/209