Douchecabine glas hoekinstap ARRAY 2/209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas
Deze douchecabine met hoekinstap bestaat uit twee deuren met vaste delen en is gemaakt van gehard veiligheidsglas van 6 mm of 8 mm dik naar keuze. De douchecabine is op maat gemaakt voor douchebakken en gelijkvloerse douches met een oppervlakte tot 150 x 150 cm en een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm, en is tot op de millimeter nauwkeurig configureerbaar.
De beslagen zijn gemaakt van hoogwaardig zink-drukgietwerk, Made in Germany. Stangen die onder een hoek van 45° worden geplaatst en indien nodig ingekort kunnen worden, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideuren kunnen 90° naar buiten geopend worden. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel moet minstens 15 cm worden voorzien. Langgaten in het wandgebied zorgen voor flexibiliteit bij de montage. Op verzoek voorzien we het glas van een nano-coating, zodat het bijzonder gemakkelijk schoon te maken is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisgegevensblad en een tekening van de schijven ter goedkeuring.
Technische gegevens
| Glas: | Enkelvoudig veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Doorgangsbreedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen 90° naar buiten Breedte 500 - 1000 mm |
| Beslagen: | Zink-drukgietwerk glanzend verchroomd (Standaard) Zink-drukgietwerk mat verchroomd (optioneel) Zink-drukgietwerk roestvrijstalen afwerking, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij de beslagen |
| Normen: | DIN EN 14428 (Doucheafscheidingen) DIN EN 12150 (Enkelvoudig veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen), 4 hoekbeugels (verstelbaar door langgaten) 4 douchedeur scharnieren 2x 45° stabilisatiestangen 2 glazen deurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, waterschermprofiel |
* De deuren zijn vanwege de constructie korter, zodat ze gemakkelijk geopend kunnen worden.
Tussen de vaste delen en de muur bevinden zich, door de hoekbeugels, veroorzaakte, 3 mm brede kieren die met siliconenkit afgedicht moeten worden.
Je hebt gelezen: Douche cabine glas hoekinstap ARRAY 2/209