Douche cabine glas hoekinstap met motief VISSEN 2/209
Maatwerk douchecabine van gehard veiligheidsglas (ESG)
Deze douchecabine met hoekinstap bestaat uit twee deuren met vaste delen en is gemaakt van gehard veiligheidsglas van 6 mm of 8 mm dik. De douchecabine is op maat gemaakt voor douchebakken en inloopdouches tot een oppervlakte van 150 x 150 cm en een hoogte van 150 tot maximaal 230 cm, en is tot op de millimeter nauwkeurig configureerbaar.
De beslagdelen zijn gemaakt van hoogwaardig zinkdruk-gietwerk, Made in Germany. Stangen die onder een hoek van 45° zijn geplaatst en indien nodig kunnen worden ingekort, zorgen voor de nodige stabiliteit.
De draaideuren kunnen 90° naar buiten worden geopend. Afhankelijk van de afmetingen kunnen ze tussen de 50 en 100 cm breed zijn. Voor het vaste deel moet minimaal 15 cm worden voorzien. Sleuven in de wand zorgen voor flexibiliteit bij de montage. Op verzoek voorzien we het glas van een nanocoating, zodat het bijzonder gemakkelijk te reinigen is.
Na uw bestelling ontvangt u een basisgegevensblad en een tekening van de ruiten ter goedkeuring.
Technische specificaties
| Glas: | Enkel veiligheidsglas (ESG) |
| Glasdikte: | 6 mm of optioneel 8 mm |
| Lichte breedte: | 700 - 1500 mm |
| Hoogte:* | 1500 - 2300 mm |
| Inbouwsituatie: | Hoek |
| Deur: | Draaideuren openen 90° naar buiten Breedte 500 - 1000 mm |
| Beslagdelen: | Zinkdruk-gietwerk, glanzend verchroomd (standaard) Zinkdruk-gietwerk, mat verchroomd (optioneel) Zinkdruk-gietwerk, roestvrijstalen afwerking, PVD-gecoat (optioneel) |
| Deurknoppen: | passend bij het beslag |
| Normen: | DIN EN 14428 (Doucheafscheidingen) DIN EN 12150 (Enkel veiligheidsglas) |
| Leveringsomvang: | 4x ESG-glas (deuren, vaste delen) 4 hoekbevestigingen (verstelbaar via sleuven) 4 douchdeurscharnieren 2x 45° stabilisatiestangen 2 glazen deurknoppen binnen/buiten met rubberen ringen, rond, 30 mm Afdichtingen, waterschermprofiel |
* Deuren zijn vanwege de constructie korter, zodat ze probleemloos kunnen worden geopend.
Tussen de vaste delen en de muur bevinden zich, als gevolg van de hoekbevestigingen, 3 mm brede openingen die met siliconen moeten worden afgedicht.
Je hebt gelezen: Douchecabine glazen hoekinstap met motief VISSEN 2/209